O firmie

Ścieżka powrotu

Zabezpieczony ładunek podczas transportu - PRO-TRANSOd ponad 20 lat z powodzeniem zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczaniem ładunków. Specjalizujemy się zarówno w zabezpieczeniach kontenerów morskich, jak i transportów drogowych, kolejowych oraz lotniczych.

Naszymi głównymi produktami są poduszki powietrzne/worki sztauerskie, pochłaniacze wilgoci, kaptury i kurtyny termoizolacyjne, slip sheet, transportowe maty antypoślizgowe oraz papier antypoślizgowy, oraz inne materiały służące do zabezpieczania ładunków takie jak: kątowniki ochronne pod pasy transportowe, uchwyty do blokowania niepełnych ładunków, kurtyny zamykające, opaski spinające ładunek, folie antykorozyjne oraz folie aluminiowe, wskaźniki temperatury, wskaźniki wstrząsu, wskaźniki przechyłu, rejestratory temperatury oraz parametrów transportu, drążki oraz rozpory teleskopowe, zamknięcia do drzwi naczep, a także systemy do wypełniania pustych przestrzeni w opakowaniach.

Towar w kontenerze zabezpieczony za pomocą poduszek powietrznychW dzisiejszych czasach, kiedy świadomość i wymagania klientów są bardzo wysokie, żadna firma nie może sobie pozwolić na straty finansowe oraz na sytuację, w której produkt dociera do klienta końcowego z uszkodzeniami.

Jednak znacznie gorsze są straty wizerunkowe oraz utrata zaufania w oczach kontrahenta. Staramy się nie dopuszczać do tego typu sytuacji. Stosujemy najwyższej jakości materiały oraz nowatorskie rozwiązania przynoszące naszym klientom wymierne korzyści, oraz minimalizujące ryzyko uszkodzenia towaru lub opakowań zewnętrznych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby oraz starając się zaproponować skuteczne rozwiązanie problemów. Wyróżnia nas pełna dostępność wszystkich produktów z naszej oferty oraz szybkość realizacji zamówień.

Zabezpieczenie samochodu w kontenerze za pomocą worków sztauerskichZapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów, wśród których znajdują się najwięksi producenci reprezentujący wszystkie gałęzie przemysłu.

Dbamy o naszych klientów, budując z nimi trwałe relacje.

Po nawiązaniu współpracy zapewniamy pomoc w prawidłowym zabezpieczaniu ładunków, a także fachową obsługę oraz szybki serwis.